Otel Mekanik Tesisat Projeleri

Otel Mekanik Tesisat Projeleri

TRL Proje Mühendislik olarak otel mekanik tesisat projeleri alanında 11 yıllık tecrübemize güveniyoruz. Profesyonel ve uzman ekiplerimiz ile ilk kurulduğumuz andan itibaren siz seçkin ve değerli müşterilerimize en kaliteli mekanik tesisat proje hizmeti sunmaktayız. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri, merkezi yangın sistemleri, merkezi havalandırma sistemleri, projelendirme, danışmanlık, uygulama ve kontrol hizmetlerini en doğru ve sıfır hata ile sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini önemseyerek projelerimizi yönetmekteyiz. TRL Proje Mühendislik olarak tüzel ve özel kişilere en güvenilir ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca buna ek olarak kendi alanında lider firmaların ürünlerini kullanmamız sebebiyle ürün sağlamlığı ve kaliteli konusunda size güven vermekteyiz.

Otel Mekanik Tesisat Projeleri

Başta Manavgat olmak üzere Alanya, Side, Gazipaşa ve Antalya’nın neredeyse tüm ilçelerinde hizmet veriyoruz. Otel mekanik tesisat projeleri alanında yalnızca Antalya değil, Antalya’nın komşu illerine ve bu illerin ilçelerindeki otellere de hizmet veriyoruz.

Mekanik tesisat terimi, bir makine mühendisliği terimidir. Mekanik tesisat kısaca, tüm yapılarda yaşam konforunu en üst düzeylerde sağlamak için tasarlanan iç yapı sistemleridir. Mekanik tesisat en genel hatları ile, ısıtma ve soğutma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, havalandırma sistemleri, yangın söndürme sistemleri, klima sistemleri, gaz tesisatı sistemleri, su tesisatı sistemleri ve güneş enerjisi sistemleri alanlarından oluşmaktadır. Tüm bu sistemler mekanik otomasyon sistemi olarak kullanılmaktadır.

Otel Mekanik Tesisat Projeleri Önceliklerimiz

Tüm projelerimizde birtakım önceliklerimiz vardır. Önceliklerimizin hepsi müşteri memnuniyet, üst düzey konfor odaklıdır. Başta konfor, fonksiyonellik ve sağlamlık olmakla birlikte önceliklerimiz arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Gelecekteki teknolojik sistemlere yüzde yüz uygunluk
  • Enerji tasarrufu sağlamak
  • İlk yatırım için düşük maliyet
  • Uzun vadeli müşteri memnuniyeti

Otel mekanik tesisat projelerimizde uyguladığımız tüm sistemler ve işler, tüm teknik denetim ve kontrollerden tam puan ile geçmektedir. Aynı zamanda şartnameler, yönetmelik ve kanunlara yüzde yüz uygun sistemler kurmaktayız. TRL Proje olarak en kaliteli hizmeti kanunlara en uygun şekilde vermekten her zaman gurur duymaktayız.

Uzman Ekiplerimizden Ücretsiz Mekanik Tesisat Keşfi

İletişim sayfamızdaki telefon numaraları ve e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz ile size en uygun tarih ve zaman için ziyaret randevusu oluşturabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan keşiflerin hepsi ücretsizdir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir